Menu       Wallpapers       Články       Reklama      O stránce      Kontakt    

 

Ze života Casty>

 

Její rodina

Své těhotenství Krásná Korsičanka dlouho tajila. V roce 2001 na filmovém festivalu v Cannes však nevydržela dotěrné otázky novinářů a přiznala se, že je ve čtvrtém měsíci. Otcem dcery Sahteene je její dlouholetý přítel fotograf a režisér Stephane Sednaoui. V současné době však jejich vztah prochází krizí a Laetitia se stále častěji objevuje ve společnosti po boku italského herce Atefana Accorsiho.

 

Její styl

Přestože na přehlídková mola obléká ty nejkrásnější šaty světových návrhářů, v civilu se cítí nejlépe nenalíčená v džínách a bavlněném tričku.  Je posedlá značkou Hellou Kitty, která je známá infantilními a barevnými doplňky. "Asi vám to bude připadat dětinské, ale miluji jejich kabelky, zápisníčky i pouzdra k mobilním telefonům."

 

Její práce

Svět modelingu poznala již ve svých patnácti letech. Navzdory otcovým protestům se za pár měsíců procházela po Champs-Elysées a portfoliem svých fotek a netrvalo dlouho a Laetitia se stala tváří značek Guess Jeans, Victoria's Secret a kosmetického gigantu L'Oréal. Za múzu ji považují návrháři Yves Saint Laurent a Jean-Paul Gaultier. Laetitia má také herecké ambice. Mohli jste ji vidět jako sexy sestřenici Gérarda Depardieua v komedii Asterix a Obelix.

 

 

Z časopisu Style srpen 2004

 

 

 

 

TOPlist